poniedziałek, 14 sierpnia 2017
XVII Święto Chleba- Chiechanowiec 2017- wersja robocza
Quasi dał na forum znać o imprezie w Ciechanowcu. Domagał sie towarzystwa więc dark zaczął zwoływać grupę "Warszawasko-Adamowską". Tomek - pracuje i nie może, Tedde chetny, my tez , Dzony tez wyraża chęć udziału. W sobotę wieczorem Sławek daje znać że padł mu moduł zapłonowy i nie da rady sie ogarnąć do rana. Rano Tedde informuje że nie da rady... został Dzony,- jedzie więc pakujemy sie (może zostaniemy na noc). Ruszamy po 10 tej żeby zdążyć na paradę traktorów i lokomobili...
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz