poniedziałek, 14 sierpnia 2017

XVII Święto Chleba- Chiechanowiec 2017- wersja robocza

 Quasi dał na forum znać o imprezie w Ciechanowcu.  Domagał sie towarzystwa więc dark zaczął zwoływać grupę "Warszawasko-Adamowską". Tomek - pracuje i nie może, Tedde chetny, my tez , Dzony tez wyraża chęć udziału. W sobotę wieczorem Sławek  daje znać że padł mu  moduł zapłonowy i nie da rady sie ogarnąć do rana. Rano Tedde informuje że nie da rady... został Dzony,- jedzie więc pakujemy sie (może zostaniemy na noc). Ruszamy po 10 tej żeby zdążyć na paradę traktorów i lokomobili...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz